Aktualności

Plany dla najmłodszych… 2012-04-19

Sezon żeglarski rusza pełną parą już za chwilę, a wraz z nim nasza szkółka regatowa. Co prawda dziś za oknami pogoda niezbyt zachęcającą - mamy jednak nadzieję, że podczas pierwszych zajęć na wodzie, które odbędą się w trakcie długiego majowego weekendu, będzie sprzyjała młodym adeptom żeglarstwa. Zaczynamy 1 maja o godzinie 11.00, spotykamy się również 2 i 3 maja, no i później - w każdą sobotę i niedzielę między 11.00 a 13.00, aż do końca roku szkolnego! Wszystko to w Porcie Jachtowym Nieporęt nad Zalewem Zegrzyńskim.

W trakcie wakacji planujemy dwa obozy dla naszych szkółkowiczów:

1.     02.07 - 15.07

2.     26.07 - 05.08

Obydwa odbędą się w Nieporęcie. Pierwszy kończymy wyjazdem do Iławy na regaty NIVEA Błękitne Żagle. Ostatnie dwa dni drugiego  obozu to również start w regatach NIVEA, tym razem na ‘naszym' Zalewie Zegrzyńskim.

Po wakacjach znowu regularnie widujemy się nad Zalewem, żeglarską aktywność kończymy w połowie października (w zależności od pogody). Natomiast jesień i zima upływają nam pod znakiem treningów ogólnorozwojowych - jeździmy na rowerach, biegamy na nartach, pływamy, a także ćwiczymy przerzuty, przewroty oraz salta na sali gimnastycznej na AWF. 

 

Zapraszamy serdecznie!

 

Ulotka do pobrania...

 

Karta obozowa...

powrót do poprzedniej strony
 

wspierają nas:
 
 

do góry