Aktualności

Złoty Balaton!!! 2018-04-16
Wymarzone rozpoczęcie sezonu w wykonaniu Marceliny Korszon, która wywalczyła złoty medal Mistrzostw Europy w klasie Laser Radial w kategorii U17, a w klasyfikacji generalnej zajęła świetne 6 miejsce. Magda i Kora też dzielnie się spisały. Ostatecznie Magda zakończyła zmagania na miejscu 23, a Kora była 51. Pełne wyniki tu: https://www.radialyoutheuro2018.org/results
Regaty odbywały się na Węgrzech na jeziorze Balaton w miejscowości Balatonfoldvar. Wody Balatonu nie po raz pierwszy okazały sie łaskawe dla naszych zawodników. Kilka lat temu Mikołaj Kowalski zajął tu 4 miesce podczas Mistrzostw Świata Laserów U19, a Max Jabłecki był 6 w Mistrzostwach Europy Lasera 4.7 i 9 w Mistrzostwach Świata w tej samej klasie!