Aktualności

Błękitna Wisła pełna Optimizmu... 2010-06-29

Poniżej relacja Moniki z dorocznego żeglowania po Wiśle... 

W niedzielę 27 czerwca podczas „Święta Wisły"  - cyklicznej  wodnej imprezy na Wiśle organizowanej  przez Biuro Sportu i Rekreacji Urzędu m.st. Warszawy, wody Królowej Rzek  zapełniły się żaglami. W trakcie pokazów na lądzie i na wodzie bardzo malowniczo zaprezentowali się najmłodsi żeglarze na Optimistach. Już po raz trzeci z inicjatywy naszego Uczniowskiego Klubu Sportowego FIR Warszawa kilkadziesiąt NIVEA Błękitnych Żagli z warszawskich klubów żeglarskich wypłynęło na nurt Wisły, a wśród nich nasza błękitna ekipa: Magda, Paulina, Oliwka, Lesti, Janek i Maks.

Błękitna Flotylla niezwykle malowniczo zaprezentowała swoje umiejętności, pokonując rzekę  z prądem i pod prąd na oczach licznie zgromadzonych podczas imprezy Warszawiaków, a relacja ze sceny przybliżyła mieszkańcom stolicy idee programu Nivea Błękitne Żagle i  tajniki żeglarstwa na Optimiście. Ci widzowie, których pokaz zainspirował do zasięgnięcia bliższych informacji, mogli w naszym błękitnym namiocie zapoznać się ze szczegółami w punkcie informacyjnym, a liczni mali potencjalni adepci żeglarstwa gęsto oblegali Optimisty Nivea Błękitne Żagle, które prezentowaliśmy na brzegu. Sukces imprezy dopełniła sprzyjająca, słoneczna pogoda, która na Święto Wisły przyciągnęła rekordową widownię.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy Rodzicom, którzy aktywnie zaangażowali się w organizację i przyczynili się do sukcesu imprezy.

powrót do poprzedniej strony
 

wspierają nas:
 
 

do góry