Aktualności

Nasi znowu z tarczą! 2010-06-21

 

 

Kilka słów od Prezesa...

Podczas zakończonej wczoraj w Zegrzu II Ogólnopolskiej Eliminacji do OOM w klasie Laser 4,7 kolejny nasz zawodnik zdobył kwalifikację do OOM. Jest nim Matys  - gratulacje.

W tych samych zawodach, klasą dla siebie okazali znowu nasi dwaj Laserowcy startujący w kategorii open - Kuba i Cypek.  Zdeklasowali konkurencję, zajmując dwa pierwsze miejsca. Był to już kolejny ich dublet w eliminacjach. Powtórzyli swój występ ze Sławy - właśnie tam zdobyli kwalifikacje. Dla nich również moje gratulacje.

Po dwóch eliminacjach w klasie Laser 4,7 i Optimist mamy już szóstkę zakwalifikowanych do OOM zawodników:

Klasa Optimist

Karolina Gawlik

Antek Banaś

i oczywiście Maks Jabłecki, który jak już zapewne wszyscy wiedzą zakwalifikował się również do Reprezentacji Polski na Mistrzostwa Świata.

Klasa Laser 4,7

Kuba Rosłoń

Cypek Kowalczyk

Matys Kuder

Następni z kwalifikacją muszą poczekać do połowy lipca, kiedy to w Gdyni odbędą się trzecie zawody eliminacyjne.

 

W ogóle weekend był bardzo pracowity - również na Zegrzu, Optimisciarze dzielnie walczyli w eliminacjach WOM i MWJ. Najmłodsi zaś ze zmiennym szczęściem ścigali się w regatach Błękitnych w Iławie, co chwila pokazując się na czołowych miejscach.

 

Jeszcze raz wszystkim zakwalifikowanym zawodnikom gratuluję, a tym co jeszcze nie zdołali się zakwalifikować - życzę powodzenia.

Mam nadzieję, że nikt nie spocznie na laurach, że Laserowcy pokażą w Warnemuende lwi pazur. A Ci, którzy jeszcze muszą walczyć o uzyskanie prawa startu w OOM, będą intensywnie trenować. Szczególnie, że zaraz wakacje i już nie trzeba chodzić do szkoły w piątki o 15, a i tańce celtyckie zostaną chyba zawieszone do września ...:-))

 

powrót do poprzedniej strony
 

wspierają nas:
 
 

do góry