Aktualno¶ci

Plan MAKS-imum wykonany! 2010-06-14

Dzięki ¶wietnemu występowi podczas zakończonej wczoraj w Kamieniu Pomorskim III eliminacji do M¦ i ME w klasie Optimist, Max zakwalifikował się do reprezentacji na Mistrzostwa ¦wiata, które odbęd± się w grudniu w Malezji! Pozostała nasza dwójka - Karolina i Antek,  również plan zrealizowała, dobr± żeglug± w regatach zapewniła sobie start w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży. BRAVO!

Regaty w Kamieniu były ostatni± eliminacj± do reprezentacji na Mistrzostwa ¦wiata i Europy. Zgromadziły na starcie prawie 180 zawodników z Niemiec, Finlandii, Szwecji, Litwy, Estonii, Białorusi, Czech, Szwajcarii. W¶ród nich startowała trójka naszych reprezentantów. Max ukończył zmagania na 10 miejscu, Karolina była 47, a Antek 91.

W tym samym czasie gdy Optimi¶ciarze walczyli o różne kwalifikacje w Kamieniu, na wodach Zalewu Zegrzyńskiego odbywała się kolejna, ostatnia już,  eliminacja MWJ w klasie Laser 4.7. Tym razem „nieco gorzej" Kuba ogólnie 3, Cypek 4, Mikołaj 6, Krzysiek 7, Matys złapał dwa OCSy i wyl±dował na miejscu 18, a Marek skręcił sobie nogę i nie wystartował.

 

 

powrót do poprzedniej strony
 

wspieraj± nas:
 
 

do góry