Aktualności

Szkółka regatowa, czyli plany dla najmłodszych... 2010-03-17
 Choć za oknami chwilowo niewesoło - śniegu dużo wszędzie, bo zimę cały czas jeszcze  mamy, a jak jest zima to wiadomo...;-), sezon żeglarski zbliża się nieubłaganie! Starsi wrócili właśnie z nieco mroźnego Palamos, młodsi po zimowej pauzie już niebawem ruszą do boju! Zajęcia szkółki regatowej na wodzie zaczynamy jak zwykle w długi majowy weeekend, który tym razem niestety niezbyt długi... Po raz pierwszy spotykamy się nad Zalewem Zegrzyńskim w Porcie Jachtowym Nieporęt - pierwszego maja, a potem - w każdą sobotę i niedzielę aż do końca roku szkolnego!
 
W trakcie wakacji planujemy dwa obozy dla najmłodszych adeptów żeglarstwa. Obydwa odbędą się w Nieporęcie. Pierwszy na przełomie czerwca i lipca w terminie 27.06 - 09.07, drugi na początku sierpnia 30.07 - 08.08 zakończy się wyjazdem do Gdyni na regaty NIVEA Błękitne Żagle.
 
Po wakacjach spotykamy się znowu co tydzień nad Zalewem, cały wrzesień i kawałek października (w zależności od pogody). Natomiast jesień i zima upływają nam pod znakiem treningów ogólnorozwojowych - jeździmy na rowerach, biegamy na nartach, pływamy, ćwiczymy również przerzuty, przewroty, salta oraz takie sztuki jak na zdjęciu!;-)
 
Zapraszamy serdecznie!
 

 

powrót do poprzedniej strony
 

wspierają nas:
 
 

do góry